7 Nisan 2010 Çarşamba

Delirmiş Kadınlar

bazen hiç tanımadığınız birileriyle illaki bi iletişime geçiyorsunuz, bi şekilde oluveriyor.Ya sizin isteğiniz doğrultusunda ya da karşı tarafın: ani,niyetli,niyetsiz, her yerde her an, her sosyal alanda, her şekilde iletişim, münakaşa vs. ama ben diyorum hep, kendi cinsimden çok korkarım!!!

İşte paylaşmak istediğim benim bi kaç anım,

Yer WC, içmişisiz ohh keyifler yerinde, aynanın önünde üstümü düzeltiyorum, klasik kız sendromu. Yanımdaki biri bişi diyor ama anlamıyorum:

"Bakar mısınız, şu düğmenizi biraz sağa doğru çekerseniz... (Kızın kafası benden iyi, sağa doğru mu, araba mı park ediyorum?) "daha simetrik durur."

"Şu şekilde mi?" (Lan tırnağım kadar oynattım düğmeyi, noluo kafayı yiyorum, yoksa görme duyumda alkolden ötürü bi azalma mı var?)

"hah evet böyle"(ee noldu şimdi ne değişti, hiç bi halt anlamadım...düğme, simetri, ne bakıyorsun bana?! sanane düğmemden!!!)

"teşekkürler" (hö?!)


diğeri,

Yağmurlu bi günde sokakta yürüyorum, hiç bi anormallik yok...bi ses, 40ında bi kadın,:

"Bakar msınız bişi diyebilir miyim?"

"Evet?" (Saat sorcak sanırım?)

"Ceketinizin arkasından sanırım tişörtünüzün ipi sarkıyor, hiç güzel durmuyor isterseniz şöle yapalım.." (hopppalaaa...anlamadan ipi tişörtüme sıkıştırdı!!!)

"???????WTF???"

"Ben de bi bayan olduğumdan benim de hep başıma geliyor..." (Ne geliyor lan başına! ben senin o çürük dişlerine pardon, dişleriniz simsiyah hiç bi bayana böle simsiyah dişler yakışmaz, bakın ben size dişcimin kartını veriyim, diyor muyum? Kıçımdaki ipe sen niye takılıyorsun, ister sallanır sağa sola, isterse kuyruk gibi durur, alalla!!)

"teşekkürler hıııııı???"


ben hakkikaten kendi cinsimden korkuyorum, tırsıyorum, daha çok inceliyorlar,daha çok bakıyorlar, kadınlar kadınlara daha çok bakıyor!! bence bu da gözle tacize girmeli!! bunlar daha tehlikeli, elliyorlar,gözetliyorlar, delirmiş kadınlar!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder